Oficjalne przekazanie kluczy do nowego samochodu OSP Komadzyn

Żródło : Panorama Kutna

Sobota 24 października br. była bardzo ważnym dniem dla druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej z Komadzyna.

W obecności Wójt Gminy Kutno Justyny Jasińskiej, prezesa OSP Mariana Serka oraz posła RP Tomasza Rzymkowskiego nastąpiło oficjalne przekazanie kluczy do nowego wozu strażackiego. Pojazd poświęcił ksiądz Piotr Kalisiak.

Uroczystość w związku z pandemią koronawirusa i objęciem całego kraju strefą czerwoną była bardzo skromna i kameralna.

Zakup stał się możliwy dzięki ogromnemu zaangażowaniu Prezesa OSP Mariana Serka i dobrej współpracy z Gminą Kutno. W sprawę nowego wozu dla OSP Komadzyn od dawna angażowali się również parlamentarzyści z naszego regionu – senator RP Przemysław Błaszczyk oraz posłowie Tadeusz Woźniak i Tomasz Rzymkowski.