Rekrutacja do Klubu Dziecięcego „Leśna Gromada” w Gołębiewku Nowym

Informujemy, że z dniem 1 marca 2021 roku rozpoczyna działalność nowy – pierwszy w gminie Kutno Klub Dziecięcy „Leśna Gromada" w Gołębiewku Nowym 54.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 1 do 3 lat do skorzystania z naszej oferty, w której zapewniamy:

- stałą miesięczną – opłatę za pobyt dziecka w Klubie – tylko 118, 87 zł;

- wysokiej jakości wyposażenie;

- opiekę i pielęgnację dzieci od pierwszego do trzeciego roku życia od godziny 6:00 do godziny 16:00;

- realizację nowoczesnych programów dydaktyczno – wychowawczych;

- indywidualizację potrzeb dziecka;

- aktywną współpracę z rodzicami lub prawnymi opiekunami w realizacji działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej;

- parking przed Klubem.

Rodzice, którzy skorzystają z oferty zyskują:

- możliwość powrotu do aktywności zawodowej po urlopie rodzicielskim

- większe szanse na rynku pracy,

Utworzenie klubu dziecięcego oraz jego bieżące funkcjonowanie współfinansowane jest z budżetu państwa ze środków Funduszu Pracy w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH +" 2020 oraz ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Zapisy  prowadzone są w Urzędzie Gminy Kutno w godzinach 7:30-15:30 pod nr tel. 24 355 70 26 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja trwa do 15 lutego 2021 roku.

Poniżej znajdziecie Państwo  regulamin oraz dokumenty niezbędne do rekrutacji. Należy je pobrać, wypełnić, wydrukować i podpisane dostarczyć do sekretariatu Urzędu Gminy Kutno lub przesłać skany na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nazwa pliku: Regulamin-rekrutacji-do-Klub-dziecicy-_20210401-063704_1
Rozmiar pliku: 58 kb