Złote Gody Państwa Kotkowskich

usc_kotkowscy_1_20200706-060538_1
źródło: https://panoramakutna.pl/

W Urzędzie Stanu Cywilnego w dniu 04.07.2020r. odbyła się wyjątkowa uroczystość. Państwo Halina i Leszek Kotkowscy obchodzili Złoty Gody, czyli 50-tą rocznicę ślubu. Życzenia oraz medale jubilatom wręczyła Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno.

50 lat temu w przysiędze małżeńskiej złożyliście ślubowanie, że będziecie ze sobą na dobre i na złe. Był to początek funkcjonowania nowej rodziny, która stanowi ważny element Waszego życia prywatnego, jak i społecznego. Dzisiaj z dumą możecie stwierdzić, że dobrze wywiązaliście się ze swoich obowiązków wobec siebie, trwając przez tyle lat w przyjaźni, zaufaniu i lojalności małżeńskiej. Za Waszą miłość, przykład życia, łzy i uśmiech, za każdy siwy włos na Waszej skroni składam Wam drodzy jubilaci gratulacje. Niech ten szczególny dzień będzie okazją do miłych wspomnień – mówiła Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno.

Po zawarciu związku małżeńskiego Państwo Kotkowscy zamieszkali w rodzinnym domu Pana Leszka w Raciborowie, gdzie podjęli się prowadzenia rodzinnego gospodarstwa rolnego. Pan Leszek pełnił również zawodowo służbę, jako funkcjonariusz policji, a Pani Halina z troską i miłością dbała o rodzinny dom.

Państwo Kotkowscy są świadectwem, że rodzina jest najważniejsza, a nagrodą za wspólnie spędzone życie jest szczęście dzieci: córki Edyty i syna Krzysztofa, uśmiech trojga wnucząt oraz miłość, którą mogą się dzielić.

– Gratuluję Państwu Złotego Jubileuszu i życzę wielu wspólnych lat w zdrowiu, obfitujących w szczęście, a każdy dzień niech przynosi wiele radości, satysfakcji i ciepła domowego ogniska. Cieszę się, że dane mi jest wręczyć Państwu medale za długoletnie pożycie małżeńskie – mówiła Wójt Justyna Jasińska.