Nowy nabór wniosków na preferencyjny zakup węgla w Gminie Kutno

wegiel2

Informujemy, że od 12 stycznia 2023 roku przyjmować będziemy kolejne wnioski na zakup węgla (kostka, orzech, ekogroszek) po preferencyjnej cenie: 1 900, 00zł brutto za tonę na zasadach obowiązujących w 2022 roku.

• W ramach zakupu preferencyjnego do 30 kwietnia 2023 roku osoba uprawniona może kupić maksymalnie do 3 ton węgla (w przypadku gdy do dnia 31 grudnia 2022 r. nie dokonano zakupu paliwa stałego w ramach zakupu preferencyjnego). W innym przypadku limit ten będzie pomniejszony o ilość węgla zakupioną do 31 grudnia 2022 roku.

Obsługa interesantów w sprawie zakupu węgla po preferencyjnej cenie odbywać się będzie w siedzibie Urzędu Gminy Kutno przy ul. Witosa 1 (w poniedziałek, wtorek i piątek w godzinach 7. 30-15. 30, pokój nr 2). Dodatkowe informacje pod nr tel.: 722 222 283

• Wnioski o zakup można składać za pomocą platformy ePUAP: /p0jjjk062w/SkrytkaESP, osobiście w Sekretariacie Gminy Kutno przy ul. Witosa 1 w Kutnie w godzinach pracy Urzędu (poniedziałek – piątek w godz. 7.30 -15.30) lub za pośrednictwem operatora pocztowego. W przypadku złożenia wniosku o zakup za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek o zakup opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
  • Wzór wniosku z klauzulą RODO dostępny jest poniżej w załączniku lub w wersji papierowej – w Urzędzie Gminy Kutno (pokój nr 2).

Wnioski rozpatrywane będą w kolejności wpływu i dostępności wybranego sortymentu węgla na składach. Mieszkańcy gminy po otrzymaniu telefonicznej informacji o dostępnym sortymencie i dokonaniu stosownej opłaty za zamówiony towar otrzymają fakturę „zapłacono" i będą mogli odebrać węgiel we wskazanych przez gminę składach tj.: P.P.H.U. BUDOMAT Andrzej Kaniewski, 99 300 Kutno, Kuczków 11 oraz P.P.H.U. ANDBAS Andrzej Chojnacki,  99 – 300 Kutno, ul.  29- listopada 48

Wpłaty za dostępny asortyment węgla (z tytułem opłaty: imię i nazwisko, zakupiony asortyment, tonaż) należy uiścić na wskazane konto Gminy Kutno (nr rachunku do wpłaty: 82 9021 0008 2001 0010 6021 0094) przelewem, bądź w kasie Banku Spółdzielczego w Kutnie przy ul. Barlickiego 33 (pn.- pt. 8.00-16.00).

Wniosek-o-zakup-preferencyjny-wegla-Gmina-Kutno-2023
184 kb
Klauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych-w-Urzedzie-Gminy-Kutno-wnioski-o-zakup
150 kb